Mindfulness töötulemuste parandamiseks

Kas Sa tead, et üle poole 35-56 aastastest töötajatest Eestis kannatab tööstressi käes? Tööstressiga kaasnev pidev väsimustunne, negatiivne meelestatus ja keskendumisraskused viivad osadel juhtudel selleni, et töötajad väldivad klientide või kolleegidega suhtlemist ega taha hommikul tööd alustada. Selline olukord avaldab omakorda mõju ettevõtte tulemustele ja edule.

Viiendik stressi all kannatajatest tähtsustab juhtkonna valmisolekut tervislikel teemadel rääkida ning emotsionaalselt toeks olla. Inimesed tahavad olla märgatud ja tunda, et neid ümbritsevad inimesed hoolivad siiralt neist ja nende tervisest.

Kuidas sellest olukorrast välja tulla?

Maailma edukaimad firmad - Tesla, Google, Amazon ja Facebook kasutavad stressi maandamiseks kollektiivides mindfulness meditatsiooni.

Teaduslikult uuritud mindfulness praktikad annavad nende sõnul töötajate meelele vajalikke puhkehetki ning parandavad keskendumisvõimet. On teada, et mindfulness meditatsioonide tulemusel vähenevad stress, hirmud, depressioon, pidev eneses kahtlemine ning unetus.

Kui Sind eelnev kõnetas ning Sa soovid sellest imelisest meetodist enamat teada saada, siis pakun võimalust 2-tunniseks tutvustavaks töötoaks koos meelerahu praktikate, meditatsioonidega. Saan teha loengut ja töötuba nii eesti kui ka inglise keeles. Töötuba võib kasutada eraldiseisvana või mõne siseürituse osana. Soovi korral saan luua ka spetsiaalselt teie kollektiivile sobiva regulaarse praktikaplaani meelerahu loomiseks kollektiivis.

Mindfulness harjutused ja meditatsioon

2-tunnine mindfulness loeng ja meditatsioonipraktika sisaldab:

- Mis on mindfulness?

- Mis on mindfulnessil põhinev stressi vähendamise süsteem (MBSR)

- Organisatsiooni mured ja kuidas mindfulness aidata saab?

- Organisatsiooni kasutegurid mindfulnessi praktiseerimisel

- Mindfulness soovitusi ja näpunäiteid 

- Mindfulness praktikaid: keha jälgimine, teadlik kohalolu

Mindfulnessiga tutvumiseks saad kuulata mindfulness eesti keeles keha jälgimise meditatsiooni: https://www.youtube.com/watch?v=puxBFTvfy3I&t=659s

 

Kallis juht ja tööandja, kui Sa tunned, et mindfulnessi töötuba on huvipakkuv ja vajalik võimalus Sinu kollektiivile, siis palun võta ühendust ja leiame teie kollektiivile parima ja sobilikuma koostööviisi.

 

Meeldivale koostööle lootes

 

Kristel Ditmann

Tel (+372) 5012 883

Mindfulness meditatsioonide diplomeeritud juhendaja