Tere, armas hing!

Saame tuttavaks

Aitäh, et Sa oled siin!

Minu nimi on Kristel ning minu teekond nõustaja kutsumuseni sai alguse pikast perioodist, mil olin ise abivajaja rollis. Tänu südamega tugiisikutele nii vaimses kui ka psühholoogilises plaanis sain raskest eluperioodist üle ning hiljem sündis soov omakorda panustada abivajajate aitamisse.

Olen olnud pea 10 aastat seotud psühhodraama grupimeetodiga – kõigepealt osalesin abivajajana ning seejärel jätkasin psühhodraama rakendaja õppes. Olen „Dialoog laste nimel“ koolitaja ning lisaks läbinud mitmeid nõustamisalaseid kursuseid ja töötubasid, sh konstellatsiooni kursus. Olen käinud vaimset teed ning osalenud mitmetes vaikuselaagrites nii Euroopas, Aasias kui ka Ameerikas. Läbinud erinevaid mindfulness praktikaid ja retriite ning läbinud aasta aega väldanud Zen coaching väljaõppe.

Olen ema ning olen olnud abielus, olen olnud tippjuht ja alluv, tööandja ja töötu ning mitmes teises rollis. Olen looja ja olen loodu. Olen tänulik oma vanematele, kes mulle selle elu kinkisid.

Oma keskme ja rahu leian loodusest ning laulust ja tantsust.

SEE_8523_parandatud-removebg

Õpetaja

Mäletan seda täpselt, mil kohtusin oma esimese Õpetajaga. Kõik tundus teda kuulates õige ja kogu me vestlus harmoneerus minu sees toimuvaga koheselt.

Vaimsed vanemad

Peale esimest õpetajat tulid mu teele veelgi teenäitajaid. Tuli psühholoogist ema ja vaimne isa. Nii kutsun ma neid kahte, kelle mõju minu kasvamisele on mulle tuntavaim.

Olemas olla Sinule

Ühel hetkel, olles aastaid ja aastaid oma õpetajatelt ning vaimsetelt vanematelt nende tarkust, armastust ja kohalolu kuhjaga ammutanud, hakkas üha enam süvenema tunne, et ma olen nüüd ise ka "valmis". Nii valmis, kui üldse saab olla. Valmis olema iga hetk uus, iga hetk muutumises ja kohandumises, valmis olemas olema Sinu jaoks.

Sinu jaoks, kes Sa vajad kuulavat kaaslast, toetavat õlga ja olemasolu.

Kohtumisest Sinuga

Iga kohtumine Sinuga sünnib selles hetkes, mil me kohtume. Sa tuled alati Uuena ja niisamuti olen mina iga hetk Uus. Selles tühjuses ja kõike-lubavuses saad Sina olla See, kes Sa oled.
Selles vaikuses saavad toimuda need muutused, mida Sina vajad.

Osalt oleme me üks ja seesama, teisalt oleme me kumbki täiesti unikaalsed ja erinevad. Kui me lubame teineteisel olla need, kes me oleme, siis sellest kohtumisest saab sündida KOHTUMISE IME.

"Kristel on tasakaalukas kuulaja, kes coachinguprotsessis jätab kliendile kasvamise- ja arenguruumi. Soovitan!”

Helen K.

Broneeri

Zen Coaching on võimas ja lihtne coachimismeetod, mis toetab Sind Su sisemisel teekonnal. See teekond loob süvenenud kontakti Su enda olemuse ja Sinu eluga.