Category Uncategorized @et

Endale sobiva terapeudi leidmine on äärmiselt oluline, seega on oluline teha kõik, mida saate ise protsessi hõlbustamiseks teha. Mina soovitan sul alustada iseenda vajadustega kurssi viimisest

1

Valiku mitmekesisus

Terapeute ja teraapiaid ning kõiksugu eneseharimise kursusi on mitmeid ja mitmeid.

2

Üheks korraks või terveks eluks

Kas sul on vaja terapeuti korraks või on sul soov tegeleda enesemuutusega pikemalt? Näed sa vajadust toetuseks mõneks päevaks või mitme kuu või aasta vältel? Need on olulised küsimused, mille pead enesele esitama.

3

Aeg ja ruum

Kuidas sa tead, kas terapeut on sinu jaoks see kõige õigem? Siin on viis näpunäidet, kuidas veenduda, et teie aeg terapeudi juures on parima tulemusega, kohaletoov ning meelt lõõgastav.

4

Kas terapeut armastab seda, mida ta teeb?

Kui olete terapeudi esmakordne külastaja, aitab terapeut sind kõigepealt mitmesuguste teenuste ja protseduuride vahel valimisel, selgitades välja, mida teie eelkõige soovite ja ootate. Sellegipoolest on hea mõte teraapia osas end kurssi viia. Need on üldreeglid, millest enamus terapeute kinni peavad, kuid kui teil on küsimusi, peaksite helistama terapeudile, et teada saada, kuidas personal asju ajab.

5

Armastusega

Pane tähele, et teenindajal on ka muid kohtumisi, seetõttu on oluline kohale jõuda õigeaegselt. Nii saate nautida maksimaalset lõõgastust ja olla teel enne järgmise kohtumise algust.