Tags

Terapeutilised eeterlikud õlid ja ajurveeda

Terapeutilised õlide kogus on meile andnud kogemuse, õlide innovaatilisest eelisest mitmete teiste ravimeetodite ees. On juba iidsetest aegadest teada hingamistegevuse võimaliku paranemist täun terapeutiliste eeterlike õlid kaasabile. Kasutades uusimaid leide ja olemasolevaid uuringuid on võimalik saavutada parimaid tulemusi heaolus.

Vastavalt aroomiteraapiale

Aroomiteraapia andmetel on eukalüpti õli protseduurid väidetavalt hingamisteede ja nahahaiguste jaoks mitmeid tervisega seotud eeliseid, mis ulatuvad sadade aastate taha Idamaadesse. “Meie missioon on parandada teadmisi ja mõistmist terapeutiliste eeterlike õlide kohta inimeste haiguste ravis,” ütleb Kristel Ditmann, AromaTouch tehnika rakendajana. “Töötades koos oma ala asjatundjatega ja luues ülemaailmse võrgustiku hariduse ja teadusuuringute edendamise kaudu, loodame keskenduda õliravi võimalustele astma ja allergiate korral ning töötame patsiendi elukvaliteedi parandamise nimel.”

Uuringud

Uuringud näitavad positiivseid tulemusi ning sellised uuringud inspireerisid Kristelit jätkama uuringuid tervise kasulikkuse suurendamiseks, mis parandaks haigete elukvaliteeti.