Zen Coaching for the soul

Reis sisemusse

Ütle matkamine ja Peruu sama hingetõmbega ja enamik inimesi mõtleb inkade rajale. See rada on nii seikluslik, kui ka igavesi mälestusi ning tihtipeale ka jäädavat muutust ja rahuolu toov. See viie-tärni teraapiapakett on mõeldud neile, kes otsivad nii seiklusi kui ka lõdvestust ja mugavusi. Hoolduse loon just Sinule ühendades nii puudutuse kui ka nõustamise paketid, koos tervisliku suupiste ja lisaajaga lõõgastumiseks.

Keha ja meel

Teades, et kõik on üks ja kõik on ühenduses lõime sulle just selle kombinatsiooni, kus parim lahendus saab tulla just nii keha kui meeletööd ühendades. Selline lähenemine loob võimaluse suurteks muutusteks ning parimaks toetuseks sulle.

Ühendatud anumad

Vahel me ei ole valmis muutusteks ja vahel ei ole ka kõik meie teha. Meil tuleb leppida sellega, mis on. Tihti ei näe me ka kõiki võimalusi ise. Eriti siis, kui keeruline olukord meid endid puudutab. Ei ole keeruline märgata teiste nõrkusi ja seisundit, kuid enda osas oleme me tihti justkui pimeduses. Sellistes olukordades oma võimaluste suurendamiseks saabki appi tulla terapeut. Terapeut on nagu neutraalne peegel, aga samas ka toetav sõber ning usalduse korral ka uudishimulik küsija või otsekohene väljaütleja. See on suhe, mis nõuab usaldust, mis tekib järk-järgult ja samm-sammu haaval.

Alusta teekonda

Ainult siis, kui alustad teekonda, saab teekond sinu ees lahti rulluda. Kui sa jääd kodusadamasse, siis teekond sinuni ei jõua. Samas ei ole teekond alati vaid see, mida saab mõõta jalge alla jäävates sammudes - meetrites ja kilomeetrites. On teekondi, mis viivad sissepoole suunas ja mille mõõdupuuks ei ole mõistusega mõõdetavad suurused.
Soovin sulle head teel olemist, parimaid taipamisi ja helget olemist!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga