Meelerahu

Sina oled avarus, sa oled valgus, sa oled rõõm, sa oled energia. Sa oled kõik, mis sa soovid ja oled kunagi soovinud olla. Täpselt see sa oled ja palju enamatki veel.

Ära tee midagi selleks, et teistele meeldida. Püsi endas ja püsi paigal selle asemel, et järele anda soovile teistele meeldimise eesmärgil neid teenida. Kui keegi süüdistab sind, et sa ei ole kaastundlik, siis ära reageeri, ära ütle midagi. Lase oma südamel avaneda. Ära mine verbaalsesse tegutsemisse.

Nii oled sa teadlik ja püsid endas. See aitab sul SINU teel liikuda.

Taasühinemine

Kui sa lähed kaasa iga oma emotsiooniga, siis sa liigud oma keskmest välja. Kui sa ei reageeri vastavalt igale oma emotsioonile, siis sa hakkad tasahaaval iseend endale tagasi võitma.

Kuula enda sees ja vaata ise järele. End kuulata tähendab olla olemas iseenda jaoks, et kuulata ja näha. Kui sa aga liigud kiiresti emotsionaalse surve tõttu, siis sa ei kuule ja ei näe tegelikult. Sa ei näe oma sisetunnet ega kuule sisehäält. Kui sa peatud ja ei liigu kaasa siis taasühined sa enda olemusega. Sa oled üks kõige ja kõigiga.

Puhkus

See ongi puhkus sinu enda sees. Ja sa ei pea midagi selleks tegema, lihsalt valest lahti laskma, lihtsalt olema. Lihtsalt armastama seda, mis on tõeline.

Ära lahku. Mis siis kui on neid, kes sind ei mõista. Oma enda seest leiad sa tõe. Kui sa ei lähe kaasa teise süüdistustega, siis saad sa leida oma tõe. Kuula enda tõde ja teine peab leidma oma tõe, kui sina tema peale ei reageeri. Sellisest olekust saab sinu puhkus. Puhkus elada ja olla enda tões ja armastuses.